* This field is required

„Firma WUWU jest m.in. twórcą i administratorem stron internetowych dla studiów podyplomowych realizowanych na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego. Współpracujemy już od kilku lat. Niezwykle istotne jest to, że p. Piotr Kozyra nie tylko projektował strony WWW po wysłuchaniu naszych potrzeb, ale wciąż je doskonalił i przeprojektowywał dostosowując do potrzeb pojawiających się w czasie realizacji projektu. We współpracy niezwykle cenimy sobie Jego podejście do pracy – nie rozmawia w kategoriach problemów, ale każdą potrzebę wynikającą z bieżących zadań realizacji projektu traktuje jako wyzwanie do jej zaspokojenia. Angażuje się w realizację powierzonych zadań, jest staranny i terminowy. Nieocenione są Jego wieloletnie praktyczne doświadczenia związane z projektami współfinansowanymi ze środków Unii Europejskiej. Niezwykle cenne we współpracy okazały są również kreatywność oraz umiejętności komunikacyjne.”
Jadwiga Skurska”

Koordynator Projektu „Studia podyplomowe dla nauczycieli fizyki w zakresie doskonalenia działalności pozalekcyjnej”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

„Firmę WUWU charakteryzuje elastyczność i innowacyjne podejście do klienta jak i proponowanych rozwiązań informatycznych.
Nastawienie na pełną satysfakcję klienta widoczne jest na każdym etapie współpracy: od wnikliwego badania potrzeb i doradztwa w zakresie najnowszych światowych rozwiązań i możliwości, które mogą okazać się użyteczne dla prowadzonego przez zleceniodawcę biznesu, poprzez budowanie zawartości, układu i szaty graficznej każdej strony serwisu, ich funkcjonalności i sposobu nawigacji, aż po terminową realizację zlecenia.”

Małgorzata Śledzińska
Inchem Polonia Sp. z o. o. www.inchem.pl

 

„Agencja Interaktywna WUWU wykonywała zlecenie na opracowanie projektu, wykonanie techniczne i wdrożenie portalu turystycznego mazuryaktywne.pl.
Wykonana praca spotyka się z najwyższym uznaniem użytkowników serwisu. Przejrzystość wykonania, łatwość poruszania się, efektywne zarządzanie pozwalają na łatwe i przyjemne zarządzanie treścią.
Zlecenie zostało wykonane zgodnie z ustaleniami, wdrożenie odbyło się w określonych ramach czasowych.
Polecamy Agencję Interaktywną WUWU wszelkim zainteresowanym.”

Marcin Kędzierski
Redakcja MazuryAktywne.pl

 

„Fachowość i rzetelność. Wiedza techniczna była dużym atutem i wsparciem merytorycznym przy  budowie strony.
Dobra  cena za super jakość.”

Małgorzata Pilawska
Bio Eko Tech Sp. z o. o.

 

Profesjonalne podejście do tematu, szczegółowość granicząca z pedantyczną drobiazgowością o szczegóły a jednocześnie fachowe spojrzenie na specyfikę firmy i dostawanie serwisu pod konkretne potrzeby danego klienta.

Tomasz Witczak
Biuro Konsens Sp. z o.o. www.biuro-konsens.pl

 

Firma WuWu wykonała dla naszej firmy stronę internetową http://www.inwest-bud.net.pl w sposób profesjonalny, terminowy i dopasowany do naszych potrzeb. Zarządza także wszelkimi sprawami potrzebnymi do funkcjonowania strony, jak i dostarcza miejsca dla naszych kont pocztowych.

Współpracując z firmą WuWu możemy ją polecić jako solidnego partnera i wykonawcę z zakresu projektowania stron internetowych, jak i obsługi z tym związanej

Robert Chrzanowski
Prezes firmy Inwest-Bud